Міський голова Любомля ініціював усунення голови земельної комісії

08.06.2016 / Новини

Міський голова Любомля Роман Ющук ініцюював зняття з депутата Любомльської міської ради Анатолія Жолоба повноважень голови постійної комісії землекористування, екології та раціонального використання природних ресурсів.

На сесії міської ради, яка відбулась у четвер, 2-го червня, на початку засідання Роман Ющук озвучив ще вісім додаткових питань до порядку денного, два з яких –  про договір-суперфіцію та про зняття Анатолія Жолоба з посади голови земельної комісії – ініцюював особисто. Депутати двояко сприйняли таку інформацію:  у залі здійнявся справжній шум, а депутат Леонід Богдан взагалі відкрито звинуватив Ющука у затягуванні сесії.

Читайте також: “Я не буду брати участі у дерибані землі”, – міський голова Любомля про рішення депутатів

Питання про суперфіцію та зняття Жолоба з посади голови земельної комісії депутат Богдан взагалі попросив не розглядати, оскільки ці питання не вивчались на засіданнях земельної комісії. Порядок денний народні обранці підтримали лише у другій редакції, тобто запропоновані Романом Ющуком питання включили, проте поставили у “правильний” порядок.

Щодо затягування сесії, то за словами Леоніда Богдана, він знав, що сесія повинна закритись за 1,5-2 години, тобто за цей час необхідно вирішити ті питання, які залишились із першого засідання. За його словами, він не збирається сидіти у залі до вечора, і, нібито, за сімейними обставинами, піде з сесії через 2 години.

Читайте також: Більшість депутатів Любомльської міськради проігнорувала засідання сесії після перерви

_DSC0133

Засідання й справді затягнулось, оскільки депутати активно розглядали земельні питання та приймали необхідні рішення. Після цього, згідно з порядком денним мали розглядати питання про усунення Жолоба з посади голови земельної комісії. Ще на початку сесійного засідання Роман Ющук зазначив, що аргументує це рішення під час його розгляду.

“У зв’язку з численними скаргами громадян міста на роботу земельної комісії та у зв’язку з тим, що вже у цій депутатській каденції мені неодноразово приходилось приймати рішення чи то накладати вето, чи то по тих рішеннях, які рекомендувала земельна комісія, проводити перевірки. А вони були із численними зауваженнями. Крім того, досі нема чіткого положення про виділення земельних ділянок та договору-суперфіцію, який повинен бути обов’язково. І взагалі, з тією ситацією, яка склалась навколо земельних питань та неналежним виконанням земельною комісією своїх повноважень, я вважаю, що нам необхідно змінити голову земельної комісії”, – висловив думку Ющук.

_DSC0087

Знову ж таки, депутати сприйняти такі факти “по-своєму”. На таку аргументацію із залу висловив думку Василь Зінчук, житель міста Любомль.

“Як тільки Анатолій Жолоб став головою земельної комісії, то став хоч якийсь порядок із землею у місті. На мою думку, він тут з вас один толковий. Ви його хочете звільнити. За що?”, – риторично запитав Зінчук.

_DSC0201

Після цього деякі депутати зааплодували…

“Незважаючи на всі зауваження та ініціативу міського голови, я сам складаю свої повноваження. Чому? Земельна комісія складається з 11-ти депутатів, і кожен може висловити свою думку, проте рішення ми приймаємо всі разом, тобто колегіально. Крім того, у мене є зустрічні зауваження до міського голови, який вибірково через свої приватні відносини накладає вето на рішення земельної комісії. Якщо я вам не подобаюсь, то вибачте мені”, – відповів Анатолій Жолоб.

_DSC0206

На запитання депутата та члена земельної комісії Романа Строцюка про зірвання роботи комісії без голови, то Роман Ющук відповів, що є заступник, який зможе певний час виконувати обов’язки голови земельної комісії.

“Людина знає цю роботу. До того ж, я виконую усі його вказівки, тому якщо йде він, то йду і я. Наразі іншої людини, яка знає свою роботу так, як Анатолій Жолоб, я не знаю. У мене нема до нього жодних претензій”, – зазначив Микола Шлапа, заступник голови земельної комісії.

Депутати не підтримали це рішення. Роман Ющук єдиний був “за”, не брали участі у голосуванні Антон Фурманюк та Катерина Мокренко, утримались – Олександр Мікульський, Олексій Чунь та Володимир Козачук, всі інші проголосували “проти”.

_DSC0210

Після такого рішення у залі знову зааплодували. Анатолій Жолоб подякував усім за довіру, але наголосив, що ця робота не з легких. Крім того, працювати депутати далі не стали, а знову перенесли засідання на вівторок, 14-те червня, на 14.00.

Читайте також: Любомльчани вимагають у місцевої влади кошти на ремонт дороги

2 Коментарів Міський голова Любомля ініціював усунення голови земельної комісії

  1. Недовіру потрібно висловити меру Роману Васильовчу Ющуку. Тоді назбирається голосів… Депутати, подумайте над цим питанням. Бо мер недасть працювати сесії, каламувши воду без діла…. Його навіть “Солідарність” від якої він балотувався на мера не підтримали….

  2. За довгий час, у Любомлі нарешті нормальний,людяний міський голова, який тепер старається перекрити всі “плани” “типу депутатів”, і вони зрозуміли, що пішло все не за їхнім планом, і починають Гнати на нього! Що, мішають дерибан продовжувати? Не очікували? Жим-жим!!!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*