Любомльчани вимагають у місцевої влади кошти на ремонт дороги

08.06.2016 / Новини, Статті

Жителі вулиць Ватутіна та Природної міста Любомля ось уже деякий час намагаються домовитись з місцевою владою щодо капітального ремонту дорожнього проїзду, що проходить поруч з цими вулицями та створює незручності для них.

На сесії Любомльської міської ради, що відбулась у четвер, 2-го червня, зі зверненням до міського голови Романа Ющука виступили жителі міста з проханням передбачити кошти у міському бюджеті на ІІ-ге півріччя цього року для капітального ремонту дорожнього проїзду по вулиці Володимирській та 1-го Травня.

За словами жителів цих вулиць, проект та експертиза на цю ділянку дороги виконана ще в минулому році.

“Оскільки цей проїзд з’єднує дві центральні вулиці міста, до яких прилягає ще дев’ять вулиць, а також під час закриття залізничних переїздів по ньому значний рух транспорту, то неякісне дорожнє покриття створює незручності для руху автівок та жителів навколишніх будинків. До того ж, висока запиленість не дозволяє нормально дихати ні пішоходам, ні мешканцям будинків”, – йдеться у зверненні, під яким стоїть чимало підписів.

_DSC0045

До сесійної зали прийшли такі жителі вулиць Ватутіна та Природної: Сергій Нагорнюк, Олександр Шульган, Микола Бугайчук, Василь Пархомук, Володимир Артем та Олександр Мариньоха.

Любомльчани попросили погодити це звернення, а якщо ні, то пообіцяли перекрити переїзди, як робили минулого року.

“Приїдьте та подивіться, як ми живемо, коли вікна не можливо відчинити, бо пилюка стоїть постійно, а машини літають одна за одною. Ми вже давно просимо. Згадайте, як ми минулого року на два тижні перекрили дорогу. Обіцяємо, що зробимо таке й цього разу, тільки на довший термін”, – заявив один із жителів.

Депутат Анатолій Жолоб пояснив, що, звісно ж, варто передбачити ці кошти у міському бюджеті, проте більш нагальним питанням є ремонт дороги по вулиці Української Армії.

_DSC0050

Жителі відповіли, що не проти ремонтів на інших ділянках доріг у місті, проте просять не забувати, що вкотре вимагають капітального ремонту саме на цих вулицях.

Депутати зазначили, що візьмуть до уваги це звернення у плануванні міського бюджету на ІІ-ге півріччя, тобто вже на наступній черговій сесії міської ради намагатимуться розглянути та обговорити це питання більш детально.

2 Коментарів Любомльчани вимагають у місцевої влади кошти на ремонт дороги

  1. Подивіться на стан вулиць Української Армії, Прикордонників, кінець Незалежності, кінець Шевченка, кінець 1-го Травня – це самі центральні вулиці – там в першу чергу потрібно робити капітальний ремонт, а тоді вже підходити до ремонту інших вулиць. Звичайно вони теж важливі, але коли незроблені вищевказані вулиці, про інші поки що говорити рано,бо їх назбирається не одна і люди з цих вулиць теж можуть навести вагомі аргументи на рахунок ремонту саме їх вулиць, там де проживають саме вони.

  2. Тут мова йде саме про капітальний ремонт вулиць, – поточний ремонт вулиць слід скрізь проводити по місту.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*