Про нас

 

КОРДОН – інтернет-видання, яке є незалежним інформаційно-аналітичним ресурсом. Його охоплення – міста Нововолинськ і Володимир-Волинський, а також Володимир-Волинський та Іваничівський райони. 

КОРДОН – це інтерактивний майданчик для дискусій на найрізноманітніші теми. Ресурс акумулює  актуальні та оперативні новини регіону, аналітичні матеріали, публікації про політичні реалії сьогодення, статті на історико-культурну тематику.

Портал понад 4 роки висвітлював життя міста Любомль та Любомльського району. А з 17 червня 2020 року він змінив “прописку” і освоює новий інформаційний простір. Інтернет-видання працює на засадах справедливої та відданої журналістської роботи, оперативності, об’єктивності через призму статтей, світлин і відеоматеріалів.

Наші новини – висвітлення місцевих подій та їх анонсів, щоб ви завжди були разом з нами у вирі суспільно-економічного, політичного та культурного життя регіону. Наші розслідування – системний та об’єктивний аналіз непростих ситуацій. Наші інтерв’ю – експертний та ексклюзивний погляд на сенсаційні факти. Наші блоги – креативний та публіцистичний підхід до актуальних проблем.

Читайте, дивіться, долучайтесь, співпрацюйте.

Це сайт для свідомих людей, які завжди прагнуть знати більше та щодня хочуть бути в епіцентрі найважливіших подій.