Вівторок, 19 березня 2019,15:58

Атовці і волонтери Любомльщини висловили свій протест (ФОТО)

11.03.2018 / Новини

Причиною такого кроку стало побиття і приниження поліцейськими у Києві активістів, серед яких були й учасники АТО.

Нагадаємо, цей інцидент трапився трішки більше тижня тому, 3 березня. Як розповіли учасники акції, подібні заходи відбуваються по всій Україні.

Відповідне звернення зачитав заступник голови Любомльської організації спілки ветеранів АТО «Миротворець» Юрій Корольчук:

«3 березня 2018 року у місті Києві поблизу Верховної Ради силами спеці підрозділів та національної поліції було жорстоко розігнано наметове містечко, де на той час перебували учасники бойових дій, добровольці, волонтери, журналісти та звичайні громадяни. Під час розгону правоохоронцями було безпідставно і неправомірно застосовано фізичне насилля та катування, в результаті чого пікетувальники отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Вимагаємо:

1. Негайного звільнення з посад міністра внутрішніх справ Авакова та всіх високо посадовців, які віддавали злочинні накази.

2. Розслідування та притягнення до відповідальності всіх без виключення правоохоронців, причетних до побиття ветеранів війни.

Відповідати доведеться однозначно. Непокарані злочини влади у 2014 році повторюються у 2018.

Цього вам уже не пробачимо».

Після цього голова організації любомльських атовців Олександр Лисенко заявив, що на знак протесту відмовляється від відзнаки Президента України за участь в антитерористичній операції.

«Хлопці, які воюють зараз на Сході, роблять це заради України, а не Президента», — зазначив Олександр Лисенко.

Позицію атовців підтримав і голова спілки християн-волонтерів Андрій Дем’янчук.

«Мені соромно за владу, яка йде стопами своїх попередників. Це неприпустимо. Сумно боляче, огидно — ось які відчуття мене переповнюють. Сьогодні вже ніхто не боїться висловити свою думку, але мене непокоїть байдужість: чому мовчить громадськість. Мовчати не маємо права», — зазначив Андрій Дем’янчук.

Щодо медалі, від якої відмовився Олександр Лисенко, то її передадуть органам влади.

1 Коментар Атовці і волонтери Любомльщини висловили свій протест (ФОТО)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*