“Вийдіть до людей і зізнайтеся у злочинах проти власного народу”, – Гузь до Порошенка

28.09.2018 / Новини

Волинський нардеп разом з іншими парламентарями підписав лист до Петра Порошенко із чіткою вимогою.

Про це народний обранець написав на своїй сторінці у Facebook.

“Петре Олексійовичу – вийдіть до людей і публічно зізнайтеся про злочини проти власного українського народу. Це – незадеклароване майно, зерновий і крохмальний бізнес у Росії, функціонування кондитерської фабрики у Липецьку і отримання від неї прибутків, схеми виведення коштів з України в офшори, торгівлю посадами в кулуарах, про зловживання владою задля виграшу тендерів для постачання українській армії зброї за завищеними цінами.

Розкажіть, як займаєтеся окозамилюванням і формуєте ціни на електроенергію за формулою «Роттердам+», скільки отримали «на лапу» за реєстрацію кандидата в народні депутати Олександра Онищенка.

Ви нахабним чином отримали контроль над Нацагентством з питань протидії корупції, Держбюро розслідувань, Нацкомісією з питань регулювання у сфері комунпослуг, над головами місцевих адміністрацій та судів.

Отже, закликаю Вас публічно спростувати або підтвердити вказані у листі факти, прокоментувати кожен із них, надавши переконливі аргументи і докази”, – йдеться у дописі парламентаря.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*