Влада Нововолинська повинна негайно відреагувати, – Гузь про маршрутника, який відмовив у перевезенні доньки загиблого атовця

05.09.2020 / Новини, Статті

Днями у мережі набула розголосу прикра ситуація, яка сталася у Нововолинську. Водій однієї з міських маршруток не захотів безкоштовно везти дитину загиблого у зоні АТО волинянина.

Нагадаємо, тоді на посвідчення дитини загиблого військовослужбовця водій сказав, що воно «не таке», взяв подивитися його та не хотів віддавати назад, незважаючи на благання дівчинки та її старшої сестри, – передає Нововолинський інформаційний портал.

Після цього мама дівчат написала у соцмережі викривальний допис і про водія, який так ганебно вчинив з її дітьми, і про пасажирів, які були в автобусі і не заступилися за них. Жінка також звернулася до народного депутата від округу Ігоря Гузя з проханням розібратися у цій ситуації та покарати винних.

На це прохання парламентар скерував до міської ради депутатське звернення.

Ігор Гузь переконаний, що така ситуація по відношенню до дитини загиблого на Сході України воїна є неприпустимою та такою, що потребує невідкладного реагування і притягнення винних до відповідальності.

Відтак, нардеп переконаний, що по відношенню до перевізника та шофера зазначеного маршрутного автобусу міська влада повинна невідкладно вжити усіх заходів, передбачених чинним законодавством.

Однак, нагадаємо, що подібний інцидент уже не вперше має місце в Нововолинську. Нещодавно водій іншого маршрутного таксі закрив двері перед дідусем-ветераном.

Тоді міська влада обмежилась тільки тим, що провела з водієм роз’яснювальну роботу.

Утім, напевно, цього зовсім недостатньо, якщо ситуація з хамством у міських маршрутках  повторюється знову. Хочеться щиро вірити, що цього разу у мерії вдадуться до більш серйозних дій, щоб іншим водіям неповадно було ображати і так малозахищені категорії  населення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*