Розпочали ремонтувати дорогу Нововолинськ-Іваничі

25.09.2020 / Відео, Новини

На автошляху Нововолинськ-Іваничі розпочалися ремонтні роботи.

Про це під час прямого включення на офіційній сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат Ігор Гузь., – передає Нововолинський інформаційний портал.

“Як я і обіцяв, наприкінці вересня розпочався довгоочікуваний ремонт дороги Нововолинськ-Іваничі. Наразі тривають підготовчі ремонтні роботи, техніка уже починає працювати, а дорожники знімають шар асфальту”, – сказав парламентар.

За сприяння нардепа на ремонт цього автошляху з держбюджету виділено 25 мільйонів гривень. Натомість Ігор Гузь наголосив, що це лише частина потрібної суми. Відтак, він спільно зі Службою автомобільних доріг Волині та іншими нардепами області лобіюватимуть питання, як мінімум, про виділення ще 25 мільйонів до кінця цього року. Це дозволить вчасно та успішно закінчити дорогу на початку наступного 2021 року.

До того ж, як зазначив парламентар, новий асфальт планують покласти не лише з Нововолинська до Іванич, а й продовжити до Павлівки.

Зазначимо, що роботи виконує фірма “Автомагістраль М”. Вона добре відома в окрузі, як виконавець робіт на автошляхах “Володимир-Нововолинськ”, частини дороги “Володимир-Луцьк” та дороги “Володимир-Ковель”.

“Маємо надію, що ця дорога буде відремонтована уже найближчим часом та гарно служитиме мешканцям нової Нововолинської територіальної громади”, – на завершення додав ексдепутат Нововолинської міської ради та помічник депутата Борис Карпус.

“Уже чекаємо якнайшвидшого завершення робіт, адже мешканці Іванич активно користуються цієї дорогою, коли їздять отримувати різні послуги у Нововолинську”, – додав заступник Іваничівськогї ОТГ Микола Пасевич.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*