У Зарічанській ОТГ відтепер буде свій офіцер громади

20.10.2020 / Новини

На Волині з’явилися ще чотири поліцейських офіцери громад – Зарічанській, Тростянецькій, Колодяжненській та Самарівській.

Повідомляють, що волинські поліцейські пройшли конкурсний відбір у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» та вже завершили навчання на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, – інформує сектор комунікації поліції Волині.

Протягом майже трьох місяців офіцери громад вивчали спеціальний підготовчий курс, аби бути гідними захисниками своєї громади. Правоохоронці вдосконалювали навички у розкритті злочинів, вирішенні питань безпеки дорожнього руху та превентивній роботі з дорослими та дітьми. Під час навчання слухачі також вивчали специфіку діяльності в сільській місцевості, а також напрям Community Policing (налагодження зв’язку з місцевим населенням).

Навчали поліцейських найкращі інструктори, досвідчені правоохоронці та представники соціальних служб.

Успішно пройшовши всі етапи навчання, правоохоронці отримали свідоцтва про закінчення курсу та вже незабаром розпочнуть свою діяльність у чотирьох громадах Волині – Зарічанській, Тростянецькій, Колодяжненській та Самарівській.

Таким чином, на Волині вже працюють 33 офіцери у в 29 об’єднаних територіальних громадах. Нещодавно 25 громад отримали для своїх поліцейських службові автомобілі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*