У власність держави повернули 300 гектарів земель у селі Світязь

22.12.2016 / Новини

Волинські прокурори відстояли повернення державі майже 300 гектарів земель на Світязі вартістю понад 157 мільйонів гривень.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Львівський апеляційний адміністративний суд погодився з позицією прокуратури Волині й землі, незаконно введені у межі села Світязь рішенням Шацької районної ради від 27 грудня 2012 року, таки будуть повернуті у державну власність.

Як уже відомо волинянам, 7 листопада 2016 року Волинський окружний адміністративний суд задовольнив адміністративний позов прокуратури області про скасування цього рішення, через яке із державної власності у комунальну незаконно вибули 292 гектари земель вартістю понад 157 мільйонів гривень. Проте Шацька районна рада оскаржила це рішення в апеляційному порядку.

Апеляційний же суд, дослухавшись до доводів прокурорів, залишив рішення суду першої інстанції в силі.

Окрім того, прокуратура Волині також здійснює процесуальне керівництво розслідуванням розпочатого за матеріалами Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України кримінального провадження про зловживання службовим становищем службовими особами Світязької сільської ради та відділу Держземагенства у Шацькому районі, які сприяли підготовці документів та прийняттю рішення про зміну меж населеного пункту села Світязь.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*