Середа, 8 квітня 2020

У Світязі хочуть впорядкувати територію місцевого ринку

08.12.2019 / Новини

На Волині продовжують облаштування центрального пляжу та вулиці Набережної у селі Світязь. Сьогодні там ще тривають роботи, які завершать до кінця грудня.

Про це інформує пресслужба Волинської ОДА.

Нині ж облаштували вже 2 км пляжу (до наметового містечка) та триває ремонт дороги до місцевої автостанції. Зокрема, роботи з облаштування набережної зони озера розпочали ще минулого року і підійшли до цього комплексно, аби повністю упорядкувати і центральний пляж, і пішохідну зону, і дорогу.

Так, центральний пляж вдалося влаштувати завдяки керівництву Шацького національного парку, а саме його директорці Марії Христецькій. Парасольки, посіяна трава, завезений пісок – все стало можливим через співпрацю із представниками бізнесу, з якими адміністрація Шацького НПП заключила договори.

Частину дороги відремонтувати у минулому році, цього ж року у вересні продовжили ремонт до туристичної бази відпочинку. Замовник робіт – департамент регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації. Слід зауважити, що роботи виконано комплексно, адже паралельно облаштовують тротуар та вуличне освітлення.

Єдине, що потребує ще благоустрою – це територія так званого місцевого ринку, яку влада планує ще впорядкувати.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*