У депутатському корпусі Любомльської міськради — кадрові зміни

22.11.2019 / Новини

Депутат Любомльської міської ради Анатолій Жолоб вирішив достроково скласти свої повноваження. Про це стало відомо на позачерговій сесії самоврядного органу, що відбулася у п’ятницю, 22 листопада.

З відповідною заявою обранець звернувся до міськради напередодні, зазначивши, що робить це за власним бажанням. Депутати задовольнили прохання свого колеги.

Нагадаємо, Анатолій Жолоб був обраний за списком Аграрної партії України.

Відтак після складення повноважень його місце у депутатському корпусі зайняв наступний за списком — Віталій Данилюк, який до того був депутатом райради.

Також його ввели до складу постійної комісії міськради з питань законності, правопорядку, забезпечення прав людини, дотримання регламенту, депутатської діяльності та етики

Щодо інших питань, то під час засідання депутати затвердили план діяльності з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на наступний рік та внесли зміни до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій, майно яких перебуває у комунальній власності Любомльської міської ради.

Вів сесію та підбив її підсумки секретар міськради Антон Фурманюк.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*