Три села Почапівської сільської ради не мають прямого сполучення з районним центром (ФОТО)

09.11.2017 / Новини

Жителі сіл Почапівської сільради скаржаться на жахливий стан дороги, яка сполучає їхні населенні пункти з трасою до районного центру Любомля.

Про це вони написали в листі, який надійшов на електронну скриньку Інформаційного агентства ВолиньPost.

Автори звернення вказують, що дорога між селами Почапи та Руда фактично відсутня.

“Три роки тому силами ДП Любомльський Лісгосп була зроблена частина дороги, що проходить через ліс, а це посередині між селами. Відкрита за участю ЗМІ, з червоною стрічкою. Але до цієї, справді непоганої дороги, можна доїхати хіба танком, як зі сторони Почап, так і зі сторони с. Руда”, – пишуть  селяни.

“Відбулись вибори до ОТГ, всі били себе в груди, що дорога буде. Але…Засипати 100 метрів пекла, щоб зробити дорогу хоч би проїзною, немає кому. І три села Почапівської сільської ради не мають прямого сполучення з районним центром. Дуже “дякую” місцевій владі за бездіяльність всі ці роки. Напрошується питання – як можна об”єднати регіони, коли не можна об”єднати зусилля в одному районі? Чому організувати День села (масове гуляння) охочих вистачає, а відремонтувати дорогу зась? Таке відчуття, що це необхідно тільки одиницям!” – обурюються жителі сіл.

3 Коментарів Три села Почапівської сільської ради не мають прямого сполучення з районним центром (ФОТО)

  1. «Чому організувати масове гуляння на день села охочих вистачає, а відремонтувати дорогу зась?» – наголосив Юрій. (інформація автора взята зі сайту новин)
    – Гуляння вякі бувають, а що тобі до дороги на руду як ти постійно на Луків їздиш …. і не думай що ніхто не бачить і незнає… Коли ти став таким розумним , дорогу і без тебе зроблять!!!

  2. Ось така в нас влада і такі депутати. Обіцяти вміють, а виконати обіцяне невзмозі. Та що вже казати за цю дорогу, коли декілька метрів дороги не можуть зробити до Почапівського садочка. Для дітей нічого не роблять, то для нас будуть??? !!!!!!!!!!Перед виборами брались відремонтувати дорогу і відремонтували так, що діти не ідуть в садочок, а пливуть!!! “Дякуємо” нашим депутатам, які дбають про нас!

  3. Перш ніж бути таким патріотом,здай мідні труби з колгоспу ті що ти накрав і зроби свій перший благодійний внесок,за ті гроші дорогу до садочку можна відремонтувати.Чого ж інші кандидати в депутати навіть небралася на передодні виборів хоть щось зробити….!! А людина (Троць Микола Васильович) зробила… і так недобре,піди і подивись яка зараз дорога видно нецікавися якщо незнаєш?…

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*