У Любомлі жінка регулярно крала в магазині алкогольні напої

08.10.2020 / Новини

Суддя Любомльського районного суду розглянув направлені Любомльським відділом поліції протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності пенсіонерки, яка регулярно виносила з магазину у Любомлі спиртне поза касою.

Про це йдеться в постанові суду від 18 вересня, – передає Район Любомль.

Жінка в період часу з 20 по 28 липня 2020 року в місті Любомль з магазину «АТБ-Маркет» таємно викрала дві пляшки коньяку марки «Десна» місткістю 0,25 літра загальною вартістю 204 гривні, одну пляшку ігристого вина «Артемівське» місткістю 0,75 літра вартістю 86 гривень, одну пляшку лікеру «Канарі» місткістю 0,5 літра вартістю 99 гривень, одну пляшку коняку «Шустов» місткістю 0,25 літра вартістю 59 гривень, одну пляшку коньяку «Болгард» місткістю 0,5 літра вартістю 165 гривень.

Винність жінки у вчиненні правопорушення повністю стверджена її поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколами про адміністративне правопорушення; постановою про відсутність в особи ознак кримінального правопорушення, заявою керівниці магазину «АТБ-Маркет».

За місцем проживання жінка характеризується посередньо.

Суд визнав жінку винною у вчиненні правопорушень, передбачених за частиною1 статті 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення і наклав на неї стягнення у вигляді штрафу в розмірі 510 гривень.

Вилучені шість пляшок спиртного повернути магазину «Продукти-1299» ТОВ «АТБ-Маркет».

Також доведеться сплатити в користь держави 420 гривень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*