СКАНДАЛ!!! Регіонал Максим Клим’юк використав відео українських зірок для політичного піару, не запитавши у них згоди

26.07.2020 / Відео, Новини

Політик з Володимира-Волинського, депутат міської ради Максим Клим’юк використав зірок українського шоу-бізнесу для власного піару напередодні місцевих виборів, впевнені користувачі мереж. Зірок попросили скинути коротеньке відеопривітання до Дня міста і вони щиро побажали Володимиру і його мешканцям усього найкращого. Проте ні Івана Леньо, ні Сергія Танчинця, ні Сергія Строяна, ні сестер Тельнюк не попередили, що їхні вітання використають для політичного піару. Крім того, під відео почали стирати коментарі з обуренням зірок.

Зранку 25-го липня у мережі фейсбук на офіційній сторінці Максима Клим’юка з’явилося відеовітання з Днем міста. На відео з логотипом “Змінимо Володимир разом” спочатку виступив Максим, а потім зірки, серед яких Сергій Танчинець (вокаліст гурту “Без Обмежень“), учасники гурту “Карна“, Сергій Строян (гурт “Чумацький шлях“), народні артистки україни сестри Тельнюк та інші, – пише БУГ.

Таким чином, відзначає у фейсбуці мешканець міста, учасник АТО Віктор Вільчинський, Клим’юк використав зірок у своїй піар-акції, давши зрозуміти усім, хто дивився відео, що відомі люди його підтримують.

Як виявилося, про те, що їх “використали”, зірки не знали. Інформація про те, що записані ними привітання використали для чийогось піару, була для них шоком.

“Відразу, як побачив відео, попробував зв’язатися з представниками гурту “Без Обмежень” і спробував пояснити, що їх використали. Зробив до них дзвіночок. Сергій (Танчинець, ред.) був в шоці від того. Як він прокоментував, до нього звернулася там одна людина, яка не має відношення до того всього, але як я зрозумів є підконтрольною силам, які керують нашим Максимом. Зірок нашого шоубізнесу попросили записати привітальне відео для містян. Сказали, що то буде аполітична штука. Зірки погодилися, записали відео і скинули”, – розповідає у відео Вільчинський.

“Максимка вирішив зробити піар ще на зірках, втулив логотип своєї передвиборчої кампанії і записав своє відео на початку, виложив, а далі всі зірки ідуть після нього. Тобто це відео – ненав’язливий піар: дивіться, який я класний, а от – всі зірки, які мене підтримують….”

За словами Вільчинського, гурт “Без Обмежень” відразу звернувся до Клим’юка і заборонив йому публікувати таке відео з їхнім привітанням.

Після цього повністю відео з офіційної сторінки депутата не видалили, а вирізали лише частинку з Танчинцем та заново опублікували.  

Як стало відомо БУГу, Сергій Строян з Чумацького шляху також був не в курсі, що його відео використали не так, як домовлялися.

У своєму відео Вільчинський зазначив, що у ситуації також підставили відомого на всю Україну барда з Володимира-Волинського Сергія Шишкіна, який відгукнувся на прохання однієї людини і попросив своїх друзів з терен шоубізнесу допомогти. Пана Сергія підставили, не розповівши йому справжнього призначення відеовітань, а також про те, що на відео буде присутній політик.

“Менеджер сестер Тельнюк не був в курсі. Леньо також був не в курсі”, – сказав бард.

Так, близько 23:00 під відео-привітанням Клим‘юка у фейсбуці з’явився коментар директора проєкту «Тельнюк:сестри». Назар Стригун зазначив, що згоди на публікації вітання в політичних цілях не давали. Свою позицію додала і Галина Тельнюк.

Однак, за кілька хвилин коментар зник.

Замість того, щоб видалити скандальне відео, на офіційній сторінці Клим’юка почали чистити й інші коментарі. Тепер ці коментарі тільки на скріншотах, піддописом лишили позитивні відгуки.

За словами Сергія Шишкіна, він дуже розчарований у тому, що його безкорисну допомогу, яку, як вважав, робить на благо міста і в подарунок для усіх володимирчан, використали для особистих цілей.

“Хочу звернутися до тебе, Максим, якщо ти хочеш піаритися, то піарся, але не намахуй людей. Ти яким боком серед зірок… Так не класно. Ти на цьому не збудуєш собі піару. Ти як був регіоналом, так і лишився. Бо всі ці схеми, які робила Партія Регіонів… Максимка також колись хотів пропіарити Партію Регіонів, коли запросив сюди Сергія Притулу.

Сергій не знав, що це від регіонів. Погодився виступити. Згодом на сайті партії було розміщено анонс, що буде виступ за сприяння партії Молодих регіонів, якими командував у нашому місті хто? – Максим Клим’юк! До Притули те донесли, і все було відмінено. Коли почався скандал, то різко то все з сайта прибрали. Максимка і далі такими методами використовує людей. І знову таке ж провернув”, – говорить Вільчинський.

 

Також у відео Вільчинський згадав про те, що Клим’юк і досі “не вибачився за антимайдан”.

До слова, не дивлячись на реакцію у мережах, скандальне відеопривітання до Дня міста з офіційної сторінки Максима Клим’юка досі так і не видалили.

Достеменно не відомо, з якою ціллю було розміщено дане відео, чи як частина піар-кампанії, чи задоволення власних амбіцій політика. Зрозуміло лиш те, що таким вчинком образили та використали людей, які щиро хотіли долучитись до, здавалось би, абсолютно безкорисливої та хорошої справи, – привітати володимирчан з Днем міста.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*