Скандал із керівниками інтернатів: директора департаменту соцзахисту Волинської ОДА відсторонили від роботи

21.05.2020 / Новини

Директора департаменту соцзахисту Волинської облдержадміністрації Костянтина Нестеренка відсторонили від виконання посадових обов’язків.

Про це повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.

Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Костянтин Нестеренко відсторонений від виконання посадових обов’язків.

Таке рішення ухвалив голова облдержадміністрації, відповідно до Закону України «Про державну службу», у зв’язку з колективним зверненням керівників інтернатних закладів області, яке набуло значного резонансу у засобах масової інформації.

Нагадаємо: на Волині п’ятеро із шести директорів геріатричних та психоневрологічних інтернатів заявили про погрози і спроби вимагання грошей новопризначеним директором департаменту соцзахисту ОДА.

Стосовно Костянтина Нестеренка порушене дисциплінарне провадження, на час проведення якого він відсторонений від виконання обов’язків за посадою. Це дасть змогу вивчити наявність протиправних дій у діяльності директора департаменту соцзахисту під час виконання ним посадових обов’язків та встановити наявність факту вчинення дисциплінарного проступку.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*