Повідомили, коли на Волині прогнозують послаблення карантину

25.05.2020 / Новини

Вже у наступну п’ятницю карантин на Волині можуть послабити, якщо вдасться локалізувати спалахи коронавірусної хвороби.

Про це 25 травня під час брифінгу повідомила заступниця голови Волинської ОДА Тетяна Щербак, – передає Конкурент.

Показник “інцидентність”, тобто кількість захворювань на 100 тисяч населення за останні 7 днів, перевищує норму. Волинь показує 15,36 на 100 тисяч замість 12 осіб. Найвищий цей показник у Ківерцівському районі (69,2), Ковелі (49,8), Маневичах (22,4), Луцькому районі (19,4), Горохівському (18).

“У решти показники нижче. Наближені до нормального у Володимир-Волинському, але все одного трішки вище — 12,6”, – зазначила Щербак.

В інших міста показники нижче, аніж 12 осіб на 100 тисяч населення. Коли вдасться локалізувати і у інших районах — тоді буде послаблення карантину. Є кілька вогнищ, де ведуться спостереження. На три особи зросла кількість хворих в таких вогнищах — а саме у Володимир-Волинській птахофабриці. Там зареєстровано 7 випадків. Окрім цього є 46 повідомлень про підозру. 60 осіб входять до кола контактних осіб. В цеху, д працювали захворілі, проводять заключний етап дезінфекції.

Також є у Торчині випадки, зокрема, на підприємстві “Волиньхолдинг” (8 випадків). Тут також проводять протиепідеміологічні заходи. Є один новий випадок у Підгайцівській ОТГ — особа із села Воротнів. Загалом тут було зареєстровано 22 випадки, із них 5 осіб лікуються стаціонарно. А найбільший спалах — в психлікарні в Олиці. Тут загалом зареєстровано 67 випадків, два летальних.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*