Понеділок, 22 жовтня 2018,21:22

Перший заступник голови Шацької РДА зустрівся з жителями об’єднаної громади

11.06.2016 / Новини

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук провів черговий особистий прийом громадян на територіях колишніх Самійличівської та Прип’ятської сільських рад.

Про це повідомляє сайт Шацької райдержадміністрації.

Представника районної влади перш за все цікавило питання, як живуть люди після об’єднання територіальної громади. Спільно з виконувачем обов’язків старости Іваном Гінчуком обговорили питання щодо забезпечення медичними препаратами у ФАПах та стосовно пасажирських перевезень новим перевізником, який декілька днів почав здійснювати свій щоденний маршрут (окрім суботи).

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук також відвідав місцеву школу, де саме відбувалося відкриття пришкільного табору.

Мешканцями сіл порушували одні й ті ж болючі питання: щодо індивідуальної форми навчання у загальноосвітніх закладах; про діяльність облуговуючого сільськогосподарського кооперативу «Барвінок» і співпраці з Шацьким молокозаводом; проведення ремонтних робіт в окремих ФАПах, бібліотеках та школах; підтримки фанарного освітлення; виділення земельних ділянок на території Шацького району; транспортного сполучення між селами; місцевого сміттєзвалища та інші важливі для жителів питання.

Сергій Сидорук взяв на особистий контроль ті проблеми, з якими звернулися до нього мешканці сіл і дав відповідні доручення окремим організаціям району для вирішення порушених питань, що належить до компетенції органів виконавчої влади.

2 Коментарів Перший заступник голови Шацької РДА зустрівся з жителями об’єднаної громади

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*