Вівторок, 28 січня 2020

Народні обранці з Волині просять у прем’єра грошей на перинатальний центр

06.12.2016 / Новини

Народні обранці від Волині підписали звернення до Прем’єр-міністра України щодо виділення коштів на добудову перинатального центру в Луцьку.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Ігор Гузь.

Окрім самого Гузя, під зверненням підписалися обранці Ірина Констанкевич, Юрій Савчук, Степан Івахів, Сергій Мартиняк, Ігор Лапін.

Депутати наголошують на необхідності передбачити у Державному бюджеті на 2017 рік 95 мільйонів гривень на добудову перинатального центру в Луцьку. Зокрема, 50 мільйонів на акушерсько-гінекологічний стаціонар, 28 – на жіночу консультацію та центр планування сім’ї, 3,5 мільйона – на добудову неонатального центру.

“Як і домовилися на останній сесії Волиньради за пропозицією Ігоря Палиці я ініціював звернення депутатів волинян до Volodymyr Groysman, щодо передбачення в Держбюджеті 2017 року коштів для добудови Волинського обласного перинатального центру. Спробуємо дотиснути це питання!” – зазначає Ігор Гузь.

Нагадаємо, питання про необхідність добудувати перинатальний центр, який зводиться з 2001 року, гостро звучало під час недавньої сесії Волинської облради. Голова облради Ігор Палиця під час сесії звернувся до народного депутата Ігоря Гузя з проханням поклопотати про виділення грошей з державної казни.

Якщо ж держава і надалі ігноруватиме потребу волинян у достойному перинатальному центрі, Ігор Палиця запевнив, що кошти на цей об’єкт знайдуть і в обласному бюджеті.

Шестеро волинських нардепів просять у Гройсмана гроші на перинатальний

Шестеро волинських нардепів просять у Гройсмана гроші на перинатальний

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*