Середа, 27 травня 2020

Мешканців Любомльського та Шацького районів кличуть до зимової агрошколи

07.12.2016 / Новини

Дев’ятий сезон просвітницького проекту Волинської обласної служби зайнятості «Зимова агрошкола» розпочав свою діяльність.

Про це інформують у прес-службі обласного центру зайнятості.

Головна мета проекту – навчити селян грамотно працювати на землі, розширити їхні знання про сучасні технології, що дасть змогу отримати кращі врожаї. Проект покликаний вирішувати проблему самозайнятості людей в сільській місцевості.

Так, у Любомльському районному центрі зайнятості у четвер, 8-го грудня відбудеться навчальний семінар для жителів села “Ефективне ведення сільського господарства” («Бджільництво- оздоровлення тіла та душі»). Захід розпочнеться о 12.00.

У Шацькому районному центрі зайнятості заняття відбудуться у четвер, 8-го грудня. На семінарі “Служба зайнятості – працівникам села” обговорюватимуть сприяння конкурентноспроможності жителів сільської місцевості,розвитку їх самозайнятості та розвитку підприємницьких ініціатив.

Крім того, для мешканців Шацького району організують ще одне заняття. У середу, 21 грудня консультант-практик Володимир Кереб під час навчального семінару “Ефективне ведення сільського господарства”, розповість про поліпшення родючості Поліських грунтів шляхом внесення органічних та мінеральних добрив.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*