Неділя, 17 березня 2019,06:54

Любомльську лікарню перетворять на заклад “інтенсивного лікування”, Шацьку – у “планового”

18.01.2017 / Новини

Об’єднуючи волинську медицину у три госпітальні округи, не всі районні лікарні залишать свій статус.

Так, у Ковельському окрузі чотири з семи районних лікарень отримають нижчі структурні посади, ніж зараз.

Про це йшлося під час засідання оперативної наради голови облдержадміністрації 16 січня, – інформує Інформаційне агентство Волинські новини.

Зауважимо, що в структуру госпітального округу повинні входити такі медзаклади: лікарні інтенсивного лікування, планового лікування, відновного лікування, консультативно-діагностичне відділення, центр первинної медико-санітарної допомоги.

Заступник голови ОДА Світлана Мишковець, яка входить у спеціальну відомчу комісію щодо реорганізації медичної сфери в області, повідомила про зміни в роботі райлікарень.

З її слів, Любомльська, Ратнівська, Камінь-Каширська лікарні будуть закладами «інтенсивного лікування» першого рівня, що є аналогом теперішньої райлікарні.

Зауважимо, що лікарня інтенсивного лікування є багатопрофільним лікувальним закладом та надає вторинну спеціалізовану медичну допомогу в умовах цілодобового стаціонару дорослим і дітям з гострими станами, або загостренням хронічних захворювань, що потребують високої інтенсивності лікування та догляду.

«Щодо Любешівської, Турійської, Шацької та Старовижівської районних лікарень, то вони будуть іншого типу – «планового лікування», – пояснює Мишковець.

Щодо цього типу лікування, то заклади забезпечуватимуть надання планового прийому хворих з загостренням хронічних захворювань за направленнями Центрів первинної медико-санітарної допомоги, консультативно-діагностичного центру, інших закладів охорони здоров’я госпітального округу або за зверненням пацієнтів.

2 Коментарів Любомльську лікарню перетворять на заклад “інтенсивного лікування”, Шацьку – у “планового”

    • Ці покидьки,на чолі з тупим в.о.міністра американкою (бо у нас немає людей з медичною освітою) закриєте всі заклади..що люди здихали.. а ви як не встигнете доїхати 170км.до лікарні то самі винуваті) треба не хворіти.. одне питання виникає..для чого був майдан? Для чого цих жидів обрали.. Гітлер правильно робив що їх у 41-45 році у Бабиному Яру закопував живцем, та на жаль мало..

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*