Іноземцям дозволили в’їзд на територію України

29.09.2020 / Новини

Від учора, 28 вересня, в Україні припинила дію заборона на в’їзд для іноземних громадян.

Про це повідомив “Суспільному” речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

“Втратила чинність норма (постанови уряду – ред.), яка забороняла в’їзд іноземців з 28 серпня по 00:00 28 вересня”, – сказав Демченко, уточнивши, що раніше були визначені категорії іноземців, які могли потрапити до України.

Речник ДПСУ зазначив, що нині прикордонники будуть пропускати до України тих іноземних громадян, які матимуть необхідні документи й мету поїздки.

“Прикордонники керуються винятково законодавством, яке регламентує перетин державного кордону, зокрема і додаткових норм, які можуть діяти на період карантину. Якщо іноземці мають належні паспортні документи, їм не обмежено в’їзд до нашої країни і вони можуть чітко підтвердити мету своєї подорожі, то на підставі цього прикордонники пропускають їх до нашої країни”, – сказав Демченко.

Також за його словами, до початку обмежень до України щодня прибували близько 10 тисяч іноземців. Під час дії обмеженого в’їзду, цей показник знизився у два рази.

“Під час дії заборони пасажиропотік, саме іноземців, які в’їжджали до нашої країни був на рівні 4-5 тисяч осіб за добу”, – додав Демченко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*