Ігор Гузь вважає, що напад на польське консульство у Луцьку – це дестабілізаційна дія з боку Росії (ВІДЕО)

30.03.2017 / Новини

Нардеп від Волині Ігор Гузь переконаний, що обстріл консульства Польщі у Луцьку – системна дестабілізаційна дія Російської Федерації.

Насправді ж на Західній Україні немає антипольських настроїв, а тисячі волинян постійно їздять у сусідню державу.

Про це він розповів коментарі espreso.tv, – інформує ВолиньPost.

Гузь вважає, що це можуть бути і маргінальні політичні сили, але найпевніше – це системна дестабілізаційна дія Російської Федерації. Мовляв, недавно у Рівному вистрелили із гранатомета в управління патрульної поліції, поглумилися над єврейським кладовищем поблизу села Гута Пеняцька Бродівського району Львівської області.

«Методично йде спроба дискредитувати Україну в контексті тому, що ми не контролюємо Україну не тільки на Сході, так, а от і на Заході країни, ніби де все має бути спокійно, відбуваються такі події»,- зауважив нардеп.

Тому російські медіа, а можливо навіть частина польських, будуть показувати, що є в Україні бандерівці, які отак «працюють».

Водночас Гузь акцентував увагу, що ніякої напруги зараз немає, адже тисячі волинян їдуть до Польщі та заробляють там гроші, регулярно перетинаючи кордон.

Немає й доказів того, що до інциденту з посольством причетні волиняни, адже це міг зробити диверсант із будь-якого регіону. Зброю, на думку обранця народу, теж нині дістати не складно.

Натомість прості українці, бачачи таку кількість повідомлень у ЗМІ, бачать негативну ситуацію. Тому метою може бути й вплив на громадян України, аби вони перестали відчувати, що живуть у стабільній державі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*