Гузь до “Слуг народу”: будете пробувати ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович!

03.09.2020 / Відео, Новини

Народний депутат Ігор Гузь виступив категорично проти, щоб Центральній виборчій комісії дали можливість проводити соціологічні опитування і тим самим маніпулювати думкою громадян.

Про це повідомляє пресслужба народного обранця.

“ЦВК 30 років не проводила жодних соціологічних опитувань. І “Слуга народу” тепер запропонувала: а давайте дамо можливість проводити соцопитування ЦВК. Для чого? Щоб маніпулювати думкою громадян?” – зауважив парламентар.

Так, під час підготовки нового виборчого кодексу, було дуже багато неточностей. І комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, де нардеп є заступником голови комітету, зробив усе можливе, щоб ці неточності виправити.

Наш комітет вчора скасував норму щодо надання можливості проведення ЦВК соціологічних опитувань. Але вже вночі мені пишуть, що треба терміново вранці зібратися і цю норму повернути. Сьогодні зранку було обговорення цього питання. Дякую принциповим депутатам, які не голосували, у тому числі і зі “Слуги народу”, які знають, що не треба ЦВК проводити соцопитування. І що ви думаєте? Керівництво комітету захотіло переламати через коліно депутатський корпус і весь комітет. Тільки завдяки колегам, завдяки тому, що вийняли картки, не дали цього зробити”, – розповів Гузь.

Він зауважив, що, на жаль, такі рішення приймаються не в парламентському залі, а в офісі президента України, й звернувся до “Слуг народу”: “Хлопці, не туди йдете. Якщо будете намагатися ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович! Ми — порядні люди в цьому залі. Вам цього не дано!”

Гузь до Слуг народу: будете пробувати ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович!

Гузь до Слуг народу: будете пробувати ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович!Народний депутат Ігор Гузь виступив категорично проти, щоб Центральній виборчій комісії дозволили проводити соцопитування і тим самим маніпулювати думкою громадян.“ЦВК 30 років не проводила жодних соцопитувань. “Слуга народу” тепер запропонувала: а давайте дамо можливість проводити соцопитування ЦВК. Для чого? Щоб маніпулювати думкою громадян?Сьогодні зранку обговорили це питання. Дякую принциповим депутатам, які не голосували за це рішення, які знають, що не треба ЦВК проводити соцопитування.Хочу застерегти представників “Слуги народу”: хлопці, не туди йдете! Якщо будете намагатися ламати через коліно, закінчите гірше, ніж Янукович. Ми — порядні люди в цьому залі. Вам цього не дано!”, – зауважив парламентар.

Geplaatst door Ігор Гузь – офіційна сторінка op Donderdag 3 september 2020

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*