Субота, 28 березня 2020

Фонд Любомльського музею поповнився колекцією давніх монет країн Америки

31.07.2019 / Новини

У фонд Любомльського краєзнавчого музею передали срібні та латунні монети країн Північної та Південної Америки ХІХ-ХХ ст.

“В черговий раз складаємо щиру подяку відділу з питань переміщення культурних цінностей Міністерства культури України, Експертно-фондовій раді з питань безоплатної передачі конфіскованих культурних цінностей, обернених відповідно до закону в дохід держави, Київській митниці ДФС за передані у фонди Любомльського краєзнавчого музею нумізматики (срібні та латунні монети країн Північної та Південної Америки) ХІХ-ХХ ст. “- написав директор музею Юрій Фініковський у соцмережах.

Зауважимо, що співпраця із Міністерством культури в цьому напрямку уже не вперше дає свої результати. Так, за останні два роки у фонди музею були передані предмети фалеристики, філателії, нумізматики з Управління СБУ у Чернівецькій області, міського відділу державної виконавчої служби в м. Рівне, Херсонської митниці ДФС, Київської міської митниці ДФС.

Загалом, дана збірка займе своє місце в нумізматичній колекції музею, і згодом стане частиною окремої експозиції «Врятовані скарби України», присвяченої співпраці музею з ДФС України, СБУ, правоохоронними органами держави.

“Тому, працюємо й далі над збереженням та примноженням культурно-історичних цінностей!” – додав на завершення Юрій Фініковський.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*