Осінній призов: підготовка вже розпочалася

11.08.2018 / Новини

Черговий призов юнаків стартує 1-го жовтня і триватиме до 30 листопада цього року.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні Любомльської райдержадміністрації.

Документом затверджено основні і резервні склади районної призовної та військово-лікарської комісій, групи професійно-психологічного відбору, а також ухвалено низку заходів, спрямованих на якісне проведення призовної кампанії.

Як повідомляють у Любомльському ОРВК, явці на призовну дільницю (м. Любомль, вул. Незалежності, 45) пiдлягають усi громадяни району 2000 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, якi народились у 1991-1999 роках, у яких закінчилось право на відстрочку від призову, або не призвані раніше на строкову вiйськову службу за різних обставин.

На призовну дільницю слід прибути у встановлений час з документами, зазначеними у повістках. Хто ж їх не отримав, має прибути у військовий комісаріат до 28 вересня з 9.00 до 18.00 год. та мати при собi документи, якi засвiдчують особу (паспорт, посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Місцевим головам належить забезпечити оповіщення та прибуття громадян, які підлягають призову, а керівники підприємств, установ, організацій, навчальних закладів незалежно від форм власності — забезпечити своєчасне їх прибуття на призовну дільницю.

У військкоматі також нагадують: громадяни, якi ухиляються вiд призову i не з’являються за повісткою до районного військового комісаріату, несуть вiдповiдальнiсть згідно з законодавством.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*