Скандал на Чемпіонаті області з футболу: судді втекли з поля від збірної Любомля

26.09.2016 / Новини, Спорт

Матч дорослої збірної Любомля з командою Старого Чорторийська у Чемпіонаті області так і не завершився: футболісти ледве не побили арбітрів, які завчасно втекли з поля й заховалися у своєму авто. 

У неділю, 25-го вересня, відбувся 6-ий тур Чемпіонату Волинської області з футболу. Цього разу збірна Любомля боролася за першість з командою із Старого Чорторийська (Маневицький район).

Перший тайм завершився з рахунком 0:1 на користь любомльчан.

У другому таймі у ворота “Рубежу” потрапив м’яч, забитий із положення “поза грою”. Жоден з арбітрів не зреагував на офсайд. До того ж, центральний суддя Андрій Дмитрук  показав 4 жовті та одну червону картку гравцям команди з Любомля.

Подібна спірна ситуація була й минулої неділі, коли любомльчани грали  зі збірною Любешівщини. Тоді цей же головний арбітр дав 7 жовтих та 2 червоних картки футболістам з Любомля. Між іншим, й програли любомльчани через гол, забитий із положення “поза грою”. Конфлікт назрівав ще тоді.

Ситуація повторилась. Цього ж разу, любомльські футболісти таки нестримались й вирішили “висловили невдоволення” упередженим, на їхню думку, суддям.

Вся, спровокована діями арбітрів, команда хлинула з претензіями до головного арбітра. Той в свою чергу втік з поля й заховався у авто. До нього пізніше у “схованку” приєднались й інші судді та інспектор матчу. Оточений роздратованими футболістами транспортний засіб не міг зрушити з місця. Тож близько 20 хв втікачі мусили непорушно сидіти в “засаді”.

Таким чином на 74-й хвилині матч був зупиненим.

Вже наступного дня, 26- го вересня, голова Федерації футболу Волині Віталій Кварцяний зібрав у Луцьку представників кожної команди та всіх арбітрів для обговорення конфліктної ситуації, подібних якій на Чемпіонаті ще не було. У результаті вирішили зіграти повторний матч на нейтральному полі з іншою бригадою арбітрів та інспектором матчу. Дату поки не  визначили.

8 Коментарів Скандал на Чемпіонаті області з футболу: судді втекли з поля від збірної Любомля

  1. Памя’ ятаю фінал області між Вол.-Волинським та Любешевом у смт. Мар’янівка. Тоді не тільки судді, а і футболісти та вболівальники Любешева втікали через паркани, а міліція курила встороні і чекала чим усе закінчиться. Давно правда це було….

  2. Любомльська футбольна “банда” тільки так і вміє набирати турнірні бали, про що свідчить чемпіонат р-ну! Мало того, що програли Вишневу, та ще й Згоранам програли, яких ми пішком винесли в домашньому матчі !!! А зараз, ще й ігри ті кишенькові представники з рай.адміністрації, дозволили дограти. ПОЗОР УСЬОМУ “ФУТБОЛУ” ЛЮБОМЛЬЩИНИ!!!

    • Перш за все прочитай те , що ти прочитав і подумай.Основну команду засуджують вже 2-й матч підряд , а ти пишеш про якусь “банду” , дають нізащо червоні картки , руки після такого опускаються грати , ти ні одного матчу не бачив з двох попередніх і робиш тупі висновки , ше хочу довести тебе до відому , що Чемпіонат р-ну і Чемпіонат області досить різні рівні,легше всього сидіти за компютером і поливати гряззю футболістів та тренерів, футбол у Любомлі зараз виходить на новий рівень, команда вперше за тривалий час грає у Чемпіонаті області і йде доволі непогано, основна команда попадає в топ-5, юнацька команда ще й в лідерах чемпіонату , а ти говориш про позор, я думаю , коли ти це прочитаєш соромно має стати тобі.

  3. Made in zgorany а не Полапи ,Ростік і Ко вам ще раз показали ваше місце четверте з чим вас і вітаєм,а Любомльський футбол прогресує грають виключно гравці району крім Згоран

  4. А що до позору Любомльському футболу,піздуйте н**уй в Шацький чемпіонат і не**й було заявлятись на кубок грайте з Піщею і некомпосируйте мозгі

    • Олександре, це просто для “заставки” й візуалізації процесу (так, як це роблять переважно для загальних тем на сайтах: вибирають з Інтернету картинку, яка найбільше може відобразити подію чи питання). На жаль, фото з цього матчу зробити ніхто не встиг. Неочікувано все вийшло.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*