Володарем футбольного кубка Любомльщини вдруге поспіль стала команда села Машів (ФОТО)

16.10.2017 / Новини, Спорт

У неділю, 15 жовтня, став відомий володар кубка Любомльського району з футболу 2017 року. У вирішальному поєдинку за цей трофей зустрілися команди сіл Машів та Куснища.

Нагадаємо, за день до цього куснищанці у півфіналі перемогли «Кордон» (Рівне, Гуща), з рахунком 4:1, а Машів здолав Вишнів 2:0.

У першій половині зустрічі обидві команди багато атакували і комбінували, втім, до гострих моментів і тим більше до взяття воріт не доходило. По перерві машівській команді вдалося відкрити рахунок: на 65-ій хвилині це зробив Іван Ризенко.

До кінця матчу команди мали по кілька нагод для взяття воріт, але не використали їх. А на третій доданій до основного часу хвилині машівці заробили право на пенальті, який чітко реалізував все той же Іван Ризенко. Отож — 2:0, і машівська команда вдруге поспіль виграє кубок району.

DSC_0444 DSC_0447 DSC_0448 DSC_0451 DSC_0454 DSC_0460 DSC_0464 DSC_0469 DSC_0474

ФК “Куснища” – фіналіст Кубку Любомльського району з футболу.