Понеділок, 1 червня 2020

У Шацьку обрали голову районної організації ветеранів війни

08.11.2019 / Новини

5 листопада в актовому залі Шацької райради відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів війни, на якій обрали нового голову організації.

Про це інформують у пресслужбі Шацької райдержадміністрації.

Участь взяли голова Шацької районної ради Сергій Карпук, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бугайчук та члени районної ветеранської організації.

Засідання проводив голова районної ветеранської організації Адам Дударчук.

Адам Харитонович прозвітував про діяльність організації за звітний період. Підбив підсумки попередніх років та окреслив завдання та шляхи розвитку ветеранського руху на наступний період, а також подякував керівникам районної гілки влади за підтримку та тісну співпрацю.

«Завдяки фінансуванню наша організація має можливість надавати матеріальну допомогу ветеранам, інвалідам, учасникам бойових дій, відзначати знаменні святкові дати, проводити районні заходи», – зазначив Адам Харитонович.

До учасників заходу звернувся голова Шацької районної ради Сергій Карпук, який подякував керівнику громадської організації за тісну співпрацю, за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, за добрі справи і активну життєву позицію та побажав ветеранам району здоров’я, довголіття та натхнення у громадській роботі.

Заслухавши звіт ревізійної комісії за звітний період, учасники зібрання обрали раду районної організації ветеранів, ревізійну комісію та голову районної організації ветеранів війни.

В результаті голосування виборів голови районної ветеранської організації на наступні чотири роки цю посаду знову обійматиме чинний керівник районної організації ветеранів Адам Дударчук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*