У Любомлі спілку підприємців очолив екс-регіонал

10.12.2016 / Новини

Головою Любомльської районної організації промисловців і підприємців став колишній голова райдержадміністрації  та екс-регіонал Олександр Дзядук.

Про це пише Район. Любомль з посиланням на газету «Новий погляд».

Донедавна організацію очолював Олексій Хом’як, нині керуючий справами райради. Під час зборів Хом’як зробив коротку доповідь про стан справ, роботу, окреслив проблеми.

Плавно перейшли до другого питання: вибори голови і ради осередку. Василь Богушзапропонував кандидатуру екс-глави РДА і колишнього представника Партії регіонів Олександра Дзядука. Директор «Любомль-ринку» Микола Троць висунув іншу – Анатолія Жолоба, аБогдан МалиновськийДмитра Шлапу. Та два останніх висуванці зняли свої кандидатури.

Тоді присутні 36 представників місцевого бізнесу дружно (за винятком одного, що був проти) проголосували за пана Дзядука.

«Вас знають у районі як активного члена партії регіонів. Як зараз дивитеся на синьо-жовтий прапор України? І чи не заважатиме посада президента районної федерації з футболу?» – запитав Юрій Кальчик.

До слова, це єдина претензія, яка пролунала на зібранні до колишнього голови райдержадміністрації.

Олександр Дзядук представляв (2010-2014 роки) у районі Партію регіонів

На сьогодні у районі налічується 1370 підприємців, та лише 680 із них діючі. Решта показують у звітах одні нулі. Місцевий бізнес платить немалі податки, виробляє продукцію й надає послуги на десятки мільйонів гривень (за нинішній рік це 86,2 мільйонів гривень).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*