У Луцьку самокатом збили чотирирічну дитину: її госпіталізували

27.08.2021 / Новини

27-го серпня близько 17:30 Луцьку біля ЦУМу на вулиці Винниченка дівчина на електросамокаті збила чотирирічну дитину. Транспортний засіб виявився технічно несправним.

Про це повідомляє Конкурент.

За словами очевидців, дівчина встигла лише рушити, як відразу ж втратила управління самокатом. Він зірвався з місця і збив чотирирічну дівчинку. Її госпіталізували у Волинську обласну дитячу лікарню. У неї забійна рана губи та носа, а також підозра на черепно-мозкову травму. Нині її обстежують лікарі.

Як повідомив один із очевидців аварії, електросамокат, очевидно, перебуває у несправному технічному стані. Зокрема, зламаною виявилися ручка газу, тож дівчина не могла регулювати швидкість та не очікувала, що самокат так різко зірветься з місця. Окрім того у самокаті відсутній стоп-сигнал.

«Відповідальність, в першу чергу, має нести власник, який допустив до експлуатації несправного самоката. Також відповідальність має нести міська рада, яка не подбала про спеціальні доріжки чи майданчики для катання», – вважає свідок події, який відмовився назвати своє ім’я.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*