Середа, 27 червня 2018,00:46

У бібліотеці Любомля зібрали 25 кг батарейок (ФОТО)

12.02.2018 / Новини

498 000 літрів води та 24 900 м. кв. землі вдалося зберегти від забруднення важкими металами та токсичними речовинами, що виділяються з використаних елементів живлення, завдяки ініціативі Любомльської бібліотеки.

У книгозбірні розмістили пункт прийому використаних батарейок.

Цей екологічний задум втілюється спільно з організацією «Батарейки, здавайтеся!», яка бере на себе зберігання небезпечних відходів у спеціалізованих перевалочних пунктах, сортування, пошук спонсорів, заводу з переробки, – інформує сайт бібліотеки.

24,9 кілограмів було зібрано та відправлено у місто Дніпро на такий пункт.

“Велика подяка небайдужим громадянам, котрі приносили відпрацьовані елементи живлення до пункту, а не викидали їх у смітник, звідки б вони потрапляли на сміттєзвалище, а згодом у вигляді небезпечних речовин, по грунтовим водам – до наших кранів та колодязів. Даний проект тримається не небайдужих громадянах, котрі намагаються зберегти екологію”, – йдеться на сайті.

Відпрацьовані елементи живлення будуть перевезені на переробні заводи до Франції, Німеччини або Румунії. Організація «Батарейки, здавайтеся!» збирає кошти для відправлення першої партії 40 тон. на один із заводів. більш детально дивіться за посиланням на сайті «Батарейки, здавайтеся!».

Хто хоче зберегти рідний край, долучайтесь. Бібліотека продовжує збір батарейок, та інших невеликих елементів живлення (акомулятори від мобільних телефонів, годинників).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*