Шпига пішов із лав поліції, отримавши понад 680 тисяч одноразової допомоги

28.07.2020 / Новини

Колишній очільник Головного управління Національної поліції у Волинській області Петро Шпига у липні цього року звільнився зі служби в поліції.

Про це свідчить його електронна декларація, – пише Волиньпост.

Згідно з цим документом, після звільнення з посади керівника поліції Волині, Петро Шпига до 7-го липня працював помічником голови відділу аналізу управління аналізу та координації Департаменту забезпечення діяльності голови Національної поліції України.

На цій посаді він встиг заробити 220 792 гривні. З першого січня і до звільнення (вкінці лютого 2020 року) у ГУНП у Волинській області Петро Шпига заробив 97 269 гривень.

Більше того, 13-го липня цього року екскерівник волинських правоохоронців отримав 682 500 гривень одноразової грошової допомоги при звільненні зі служби в поліції.

Цьогоріч у червні, згідно з декларацією, Петро Шпига повністю виплатив вартість автомобіля Nissan Qashqai 2011-го року випуску (336 тисяч гривень), яку він придбав у лізинг ще у травні 2019-го року.

Нагадаємо, посаду керівника міліції, а потім і поліції Волині Петро Шпига обіймав з квітня 2014-го і майже до кінця лютого 2020-го року. У лютому 2020-го його звільнили і перевели на посаду помічника голови відділу аналізу управління аналізу та координації Департаменту забезпечення діяльності Голови національної поліції України, а керівником волинської поліції призначили Юрія Крошка.

1 Коментар Шпига пішов із лав поліції, отримавши понад 680 тисяч одноразової допомоги

  1. Як люблять рахувати чужі гроші. Хлібом не корми а в чужі кишені дай залізти. В Європі, куди ми ідемо, це рахується дурним тоном.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*