Представниця Любомльщини стала другою призеркою Кубка Європи з дзюдо серед кадетів

19.11.2017 / Новини, Спорт

Цей престижний спортивний захід відбувся нещодавно в угорському місті Дьйор і зібрав 317 учасників (204 хлопців і 113 дівчат) з 25 країн.

Прекрасну половину української збірної представляли дівчата з Любомльського району — Катерина Пилипюк і Дарина Ляшук, які зуміли показати гарні результати.

Зокрема, Катерина Пилипюк у ваговій категорії до 40-ка кілограмів здобула срібну медаль, а Дарина Ляшук (вагова категорія 40-44 кг) посіла п’яту сходинку, що для турнірів такого рівня є досить вагомим показником.

Окрім них, Україну у складі національної збірної представляли Ярослав Грибик (66-73 кг), Ігор Адамчук (73-91 кг) і Микита Майданюк (81-90 кг), втім, високих здобутків вони, на жаль, не продемонстрували.