Четвер, 18 квітня 2019,21:41

Порятунок лелек: страшно, але їсти все ж хочеться (ВІДЕО)

22.03.2018 / Відео, Новини

Як вже повідомляв “КОРДОН”, через складні метеорологічні умови цьогорічного березня, коли кількох днів справжнього весняного тепла повернулася зима, у багатьох регіонах України лелеки потрапили у пастку: сніговий покрив не дозволяє знайти поживу, до того ж бузькам дошкуляє холод.

На непередбачену стоянку близько 50-70 цих птахів змушені були зупинитися й на території Любомльщини — на берегах річки Ягодинка, поблизу села Бережці.

Допомогти пернатим зголосилися місцеві активісти — члени товариства мисливців і рибалок, які запаслися кормом і розкидали його поблизу цього тимчасового табору. Щоправда, птахи спершу не наважувалися підходити на це місце, боячись людей.

Втім, відчуття голоду все ж перемогло страх, і птахи потягнулися до поживи. Активістам пощастило стати свідками цього, й вони відзняли відео, яке «КОРДОНу» передав голова Любомльської районної організації УТМР Олександр Мікульський.

Нагадаємо, за птахами, доки не зійде сніговий покрив, й надалі спостерігатимуть і підгодовуватимуть члени УТМР, екологи і мисливствознавці. Якщо ж виявлятимуть ослаблених і кволих — будуть підбирати і виходжувати вдома.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*