Субота, 6 червня 2020

Не допустити ліквідації нововолинської шахти №9, – Ігор Гузь

31.01.2018 / Новини

Народний депутат Ігор Гузь звернувся до Президента Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою не допустити ліквідацію одного із найважливіших підприємств округу – вугільного підприємства «Шахта № 9 «Нововолинська» ДП «Волиньвугілля».

Гірники незадоволені нещодавнім розпорядженням кабміну, яким шахту включили до переліку підприємств, що підлягають ліквідації, – інформує прес-служба народного обранця.

«До мене звернулися люди відстояти їх інтереси. Незважаючи на всі перепони, наразі на шахті введені в експлуатацію нові лави: №441, №442, 1 Північна лава. На сьогодні розглянуті перспективні плани розвитку гірничого підприємства, запаси 5,6 млн. тонн дають можливість активно працювати підприємству ще мінімум 5 років», – наголошує депутат.

«Попри зазначені позитивні перспективи щодо подальшої роботи шахти, міністерство продовжує видавати накази, які ведуть до ліквідації підприємства, що в результаті призведе до звільнення 700 працівників, порізки на металобрухт гірничошахтного обладнання. І це у період, коли держава невідкладно потребує вугілля з метою «укріпити» економічну безпеку під час війни з агресором!» – наголосив він.

За його словами, профільний міністр Ігор Насалик ігнорує проблеми вугільних підприємств на Волині та не здійснив жодної робочої поїздки в область. Також відповідні посадовці не виконали доручення прем’єр-міністра від 29 грудня 2017-го про організацію виїзного засідання робочої групи для вивчення ситуації на вугільних підприємствах Волині.

Ігор Гузь наполягає не допустити ліквідації прибуткового державного підприємства, забезпечити його стабільну роботу та зберегти «Шахту № 9 «Нововолинська», як окрему виробничу одиницю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*