На Любомльщині відбулось відкриття сезону екстремальної їзди по бездоріжжю (ФОТО, ВІДЕО)

17.01.2020 / Відео, Новини

У вівторок, 14-го  січня, неподалік Любомля відбулося відкриття сезону екстремальної їзди по болотах та бездоріжжю повнопривідними автомобілями. Вже вкотре такий захід організовують в районі Андрій Сліпчук та Сергій Тулюлюк — учасники аматорського Клубу «4х4 Буран».

Здавалося б, що таке для транспортного засобу якихось 600 метрів? Звісно, коли йдеться про асфальтовану дорогу, то таку відстань навіть водій-початківець на невеликій швидкості подолає за якихось 40 секунд.

А якщо перед тобою звивиста дистанція, з багатьма крутими поворотами і до того ж на ній є численні перешкоди у вигляді трясовини та глибоких западин, які треба долати мало не під прямим кутом? Ось де місце, аби випробувати свою майстерність водіння, тим більше, що спершу всі учасники проходили маршрут в одному напрямку, а потім у протилежному.

На відкриття сезону прибули сім екіпажів на позашляховиках з Любомльського і Ковельського районів. Шалений рев двигунів у болоті, бризки бруду з під коліс додали видовища кожному заїзду.

Як результат, найшвидше впоралася команда «Газік» з смт Люблинець Ковельського району. Планується, що з настанням теплої пори року клуб «4х4 Буран» проведе на території кількох районів Волині аналогічні змагання, які будуть кількаденними.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*