Гунчик проінспектував ремонт дороги у Шацькому районі та побував на “Ягодині”

18.08.2017 / Новини

Крім того, керівник Волинської ОДА  побував на тимчасовому пункті пропуску Адамчуки-Збереже.

Для обговорення важливих питань, пов’язаних із розвитком краю, зокрема, прикордонних районів і територій, голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик здійснив робочу поїздку до двох районів: на Любомльщину та до Шацька, – інформує сайт Волинської ОДА.

Супроводжували керівника найвищої виконавчої гілки влади в області голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, перший заступник голови Любомльської райдержадміністрації Олександр Герасимчук, депутати обласної ради, сільські голови.

Володимир Гунчик проінспектував поточний середній ремонт дороги Шацьк-Залісся-Грабове-Старовойтове на ділянках у селах Світязь і Адамчуки, а також у межах сіл Рівне та Забужжя Любомльського району. Окрім того, він побував на тимчасовому переході Адамчуки-Збереже, де завершувались Європейські дні добросусідства, поспілкувався із представниками прикордонних підрозділів української та польської сторін, які проаналізували актуальність переходу за п’ять днів його роботи.

Останньою локацією у робочому плані керівника найвищої виконавчої гілки влади в області стала інспекція роботи і стану справ на митному пості «Ягодин». Пізно ввечері Володимир Петрович прибув на митницю, аби побачити реальний стан справ із автомобільною чергою.

– Вкотре ми впевнились у тому, що основні проблеми на митниці створюють автомобілі з польськими чи, загалом, іноземним номерами. Через святкування Європейських днів добросусідства маємо пікову ситуацію, однак вона не складна і працівники митниці підтверджують, що вона буде швидко врегульована. Я за те, щоб проблема була вирішена у законодавчому полі. Окрім того, доручення, які давав Президент України Петро Порошенко, під час свого робочого візиту на митницю, повинні бути виконані, – резюмував голова облдержадміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*