Субота, 6 червня 2020

Євросоюз скасовує плату за роумінг

15.06.2017 / Новини

З 15-го червня на території Європейського Союзу буде скасовано плату за роумінг. Відтепер громадяни, які подорожують Євросоюзом, зможуть користуватися послугами мобільного оператора за тією ж ціною, яку вони платять на Батьківщині.

Відповідну заяву зробили президент Європарламенту Антоніо Таяні, прем’єр-міністр Джозеф Мускат – від імені головуючої в Раді ЄС Мальти і президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, повідомляє 5-й канал з посиланням на УНІАН.

“Європейський Союз – це об’єднання людей і полегшення їхнього життя. Кінець плати за роумінг – це справжня історія європейського успіху. Відтепер громадяни, які подорожують в межах ЄС, зможуть дзвонити, писати sms та з’єднуватися на своїх мобільних пристроях за тією ж ціною, яку вони платять вдома. Скасування плати за роумінг є одним із найбільших і найбільш відчутних успіхів ЄС”, – говориться в заяві.

У повідомленні також йдеться, що інститути ЄС працювали над цим питанням протягом 10 років.

У спільній заяві Таяні, Мускату і Юнкера йдеться: “Плата за роумінг тепер у минулому. Вже завтра ви зможете залишатися на зв’язку під час подорожі по ЄС і платити ту ж ціну, що і вдома”.

Також повідомляється, що невдовзі після 15 червня планують скасувати плату за роумінг у Ісландії, Ліхтенштейні і Норвегії.

До речі, Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що питання про перспективи безкоштовного роумінгу України з Європейським союзом обговорять на саміті «Східного партнерства» в листопаді цього року.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*