ДБР повідомило про підозру волинським митникам, які брали по 1000-1500 гривень за кожен в’їзд автомобіля

22.03.2020 / Новини

Державного інспектора та старшого державного інспектора митного поста «Володимир-Волинський» Волинської митниці ДФС підозрюють у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, повідомили про підозру державному інспекторові та старшому державному інспекторові митного поста «Володимир-Волинський» Волинської митниці ДФС у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України), – інформує Державне бюро розслідувань.

Слідством встановлено, що інспектори налагодили злочинну схему та систематично одержували неправомірну вигоду від громадянина, який займався перевезеннями пасажирів та товарів через митний кордон України.

Посадові особи встановили суму «винагороди» – від 1000 до 1500 гривень неправомірної вигоди за кожен в’їзд автомобіля на митну територію України. За гроші митники не створювали громадянинові штучних перешкод і не відмовляли у митному оформленні ввезених товарів з поверненням їх на територію Республіки Польща.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Волинської області.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

1 Коментар ДБР повідомило про підозру волинським митникам, які брали по 1000-1500 гривень за кожен в’їзд автомобіля

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*