Середа, 26 червня 2019

Бійці АТО і діти-сироти Донеччини скуштували великодніх гостинців із Шацька

13.05.2016 / Новини

Михаїла Настоятель парафії святого Архістратига Михаїла УПЦ КП Шацька отець Роман Скірак як волонтер побував на Донеччині.

Про це пише Шацьк-SHATSK.

Завантаживши в мікроавтобус продукти і речі, принесені прихожанами і небайдужими шачанами та ковельчанами, священик вирушив на Схід разом із отцем Матвієм Олійником, настоятелем парафії у Люблинці Ковельського району, та водієм-волонтером із Ковеля.

Коли прибули в Маріуполь, то найперше побували у сиротинці для сліпих, у дитячо-юнацькій спортивній школі для сиріт – лишили дітям продукти, великодні страви, засоби гігієни. Особливо малеча раділа цукеркам – їх вона бачить рідко, тому зі щасливими усмішками заповнили солодощами всі кишені.

Також священики-волонтери побували у селищі Благодатне Волноваського району, де був освячений хрест зі стелою на місці загибелі наших земляків – військових 51-ї ОМБР, та було відслужено панахиду.

Далі маршрут проліг до села Піщовик, розташованого на самому кордоні з Росією, саме там нещодавно було відкрито контрольно-пропускний пункт. На КПП несуть службу волинські та львівські прикордонники – добрі знайомі отця Романа з періоду його перебування в зоні АТО як військового священика.

Доставили допомогу і бійцям у Широкине – там була потреба в побутовій хімії, засобах гігієни, шкарпетках, спідній білизні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*