ФК “Рубіж” у Володимирі-Волинському: поразка та перемога в один день

31.08.2016 / Новини, Спорт

У середу, 31-го серпня, у рамках  Чемпіонату області з футболу збірна команда Любомля “Рубіж” зіграла з ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський).

Команди відіграли пропущену гру першого туру. Матч відбувся у Володимирі-Волинському на стадіоні “Олімп”. Під час першого тайму любомльчани пропустили від супротивника два голи, а після перерви ще один. Результат 3:0 на користь “ДЮСШ-ВІК ”.

Натомість молодіжна команда Любомля перемогла юнацьку команду Володимира-Волинського з рахунком 4:3. Забивали: Олександр Шпига-2(2); Павло Сацюк -1; Денис Філіпчук -1.

Любомльський “Рубіж”, між іншим, вперше після 13-тирічної перерви бере участь у Чемпіонаті області .

Нагадаємо, що у неділю, 28-го серпня, у Любомлі відбувся футбольний поєдинок другого туру Чемпіонату області між любомльським “Рубежем” та шацьким “Світязем”. Любомльчани дебютували з рахунком 8:2 на свою користь.

Тоді ж відбувся й другий тур Чемпіонату області серед юнаків. Молодіжна команда Любомля під керівництвом тренера Івана Гомзи також здобула перемогу над однолітками з Шацька. Рахунок матчу – 8:0.

Доросла команда “Рубіж” (Любомль).

14191766_1086949388047852_1625347414_o 14215255_1086949234714534_1875216987_o 14215324_1086948868047904_483615731_o14114557_1086949461381178_1167338719_o 14151755_1086949084714549_724554770_o 14163828_1086948921381232_1072770535_o 14164140_1086949074714550_993687726_o  14191318_1086949124714545_1864698908_o 14191342_1086949128047878_1965365315_o

Юнацька команда Любомля “Рубіж” розігрівається перед матчем. (Фото з архіву групи команди в соцмережах).

BpthBNK9ZjA Fp6mO1G_Y9s gU7b_u7giD8 JZha5QBvy4M MRLckkVJexM vzukzYFIjyg

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*