“Миротворець” здобув перемогу (ФОТО)

01.08.2018 / Новини, Спорт

Любомльський ФК “Миротворець”, який виступає у Західному дивізіоні Всеукраїнської ліги учасників АТО, цими днями приймав ФК “Гоща АТО” з Рівненської області.

Матч завершився перемогою любомльчан з рахунком 3:1.

Після цієї звитяги “Миротворець” знаходиться на сьомому місці у турнірній таблиці, маючи в активі 13 очок.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*