
У суботу, 21-го липня, любомльський ФК “Миротворець”, який виступає у західному дивізіоні Всеукраїнської футбольної ліги учасників АТО проведе черговий матч.
На своєму полі любомльчани прийматимуть ФК “ЗТУ НГУ” зі Львова.
Початок зустрічі — о 13.00 год.



Залишити коментар