
Інструктор зі сноуборду, вінничанин Богдан Вдовиченко, котрий працює у Буковелі та приїхав відпочити на Світязь, вражений екскурсією на САПах каналами, що з’єднують Шацькі озера.
Відео зі сплаву на САПах та коментарями подорожі Богдан Вдовиченко розмістив на своїй сторінці у Facebook.
“Сьогодні відвідали дуже чудове та спокійне місце з релаксовою атмосферою! Зробили це на САП-борді. Виходить дуже чудова розминка та файна прогулянка. Запрошуємо всіх бажаючих! САПів вистачить на всіх” – підписав свій пост мандрівник.
А вже безпосередньо у своєму відео інструктор зі сноуборду вражено розповідає про те, що бачить перед собою.
“Перед нами невелике озеро, де дика природа і дика місцина. Люди всі в околиці знають про нього, але мало хто сюди запливає, бо не мають підходящого спорядження. Але ми маємо чудові САПи, спонсором яких є Олександр Статкевич (депутат Світязької сільської ради, представник громадської організації “Квітка Полісся” – авт.), щиро йому вдячні за це. Це нереально круто! Папороть наче з юрського періоду. Таке враження, ніби канал створений штучно, але він настільки заріс, що нам на САПі важко плисти. Ніби ми серед Бразилії в Амазонських джунглях”, – розповідає Богдан.



Залишити коментар