
12-го серпня у смт Іваничі відкрили поліцейську станцію. Її створення та відкриття стало можливим завдяки участі в проєкті «Поліцейський офіцер громади» та фінансуванню з місцевого бюджету.
Про це йдеться на сторінці Іваничівської селищної ради у фейсбуці.
Селищна рада надала приміщення для роботи поліцейського офіцера громади, зробила ремонт, закупила офісні меблі і оргтехніку, підключила інтернет.
Офіцером Іваничівської територіальної громади є Володимир Семенюк, який працює у правоохоронних органах 8 років. Аби стати шерифом він пройшов конкурсний відбір, тестування і поліграф, а також спеціальне навчання і практику.




Залишити коментар