
Міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський повідомив, що стосовно одного з українських чиновників розпочато процедуру заборони в’їзду в республіку через його антипольські погляди.
Про це він розповів в ефірі Польського радіо.
“Ця процедура вже запущена щодо однієї особи. Якщо найближчим часом вона буде завершена, ми оприлюднимо її ім’я”, – зазначив глава польського МЗС.
За словами Ващиковського, серед головних проблем у взаєминах Польщі та України – питання історії, освіти, а також “повернення майна, в тому числі церковного”.
“Це не якась величезна проблема, що стосується мільярдів, але коли костел перетворюється в концертну залу, яку ксьондз може іноді орендувати по годинах, це ганебна ситуація в XXI столітті”, – наголосив він.



Залишити коментар