Українські танцюристи підкорили світ (ВІДЕО)

30.09.2017 / Новини

Танцюристи з України увійшли до трійки переможців конкурсу найталановитіших людей світу.

І зупинилися за крок до виграшу мільйона доларів. Хлопці і дівчата поєднують танець із неймовірними спецефектами.

Це неймовірне поєднання музики, світла та рухів вже зривало овації в Європі, Азії, а тепер і в США, – інформує ТСН.

Це результат багатогодинних тренувань, навіть по ночах, зізнаються артисти. Бо найменша помилка зводить усе шоу нанівець.

На кожному танцівникові мінікомп’ютер, що поєднує зміну світла з музикою. Кожна накладка на костюмі отримує спеціальну команду.

Поєднати “холодний неон” зі світлодіодною стрічкою та оптоволокном вигадав спортсмен з Дніпра – Денис Балдін. Він дев’ятнадцять разів перемагав на чемпіонатах світу з кікбоксінгу. Каже, що цей експеримент народився просто під час кави з другом.

Так п’ять років тому і з’явився колектив. Нині він об’єднує зо два десятки артистів. Зізнаються, танцювати в таких костюмах не легко. А ще доводиться тренувати очі. Бо точно і швидко рухатися треба у повній темряві.

Читайте також:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*