
21-го травня під керівництвом заступника голови Шацької районної адміністрації Володимира Бугайчука відбулося засідання міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей.
Про це інформує сайт Шацької РДА.
Голова та члени комісії спільно бговорили питання оздоровлення дітей за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів. Акцентували увагу на першочерговому забезпеченні послугами оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції.
Також були обговорені проблемні питання та внесені пропозиції щодо організації відпочинку.
На думку начальниці відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА Людмили Єрофєєвої, досягнення позитивних результатів у цій роботі можливе при тісній взаємодії керівництва району з керівниками навчальних закладів, представниками релігійних конфесій, власниками дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Під час засідання Людмила Степанівна акцентувала увагу членів комісії на необхідності проведення обстеження приміщень, стан яких має відповідати усім потрібним протипожежним та санітарно-гігієнічним нормам.
Голова міжвідомчої комісії та його заступник встановили термін подачі звітності з цієї роботи керівникам певних служб та наголосили увагу на вчасному виконанні доручень.



Залишити коментар