У Пульмо відзначили престольне свято (ФОТО) 23.05.2017 / Новини Престольне свято відбулося у понеділок, 22-го травня. Про це на своїй сторінці у Facebook написав протоієрей Олександр Черевко. “Престольне свято на честь Святителя Миколая у с. Пульмо”, – йдеться у дописі. ПульмоШацьк Читайте також: В Шацькому районі рівень злочинності підвищується в літній сезон У Шацьку поліція виявила тіло померлої жінки Керівник відомого у Шацьку ансамблю відзначила 40-річний ювілей (фото) Заступник прокурора Волині проведе прийом у Пульмо Жителів Шацька частуватимуть млинцями
Залишити коментар