
В українсько-польських взаєминах настає новий, інтенсивний етап співпраці. Він характеризуватиметься зростанням кількості зустрічей та двосторонніх візитів.
Наразі Україна потребує від Європи підтримки у питанні протидії російській агресії і зближення з ЄС, тому можна сказати, що держава вже “виросла” зі “Східного партнерства”, наголосив в коментарі “Укрінформ” посол України в Польщі Андрій Дещиця.
Ми вже доросли до іншого етапу відносин з ЄС. “Східне партнерство”, яке вже має 10 років і яке передбачало залучення України та інших членів Партнерства ближче до ЄС, має переглянути свої пріоритети. Україна вже виросла з цього сусідства, маючи значно тісніші інші механізми співпраці: асоціацію з ЄС, зону вільної торгівлі, безвізовий рух,– зазначив дипломат.
У той же час Дещиця передбачає значне потепління у відносинах між Україною та Польщею.
“24 січня відбулася зустріч керівництва парламентів, співголів парламентської асамблеї Україна–Польща, керівників груп дружби Україна–Польща і засідання Українсько-польського форуму партнерства. Це показує новий інтенсивний період у співпраці, контактах і переговорах. Сподіваюся, що ще до парламентських виборів в Україні і Польщі відбудеться кілька візитів, а це означає ще глибший діалог”, – додав посол.



Залишити коментар